9 Ekim 2011 Pazar

Sonbahar-Kış Sezonu Trend Listesi

Gerçek bir modasever gardrobunun gelecek sezonun trendlerini daha o sezon gelmeden hazırlar fakat geç kalmış sayılmayız sonbahar-kış sezonunu açtığımız bu günlerde alacağımız parçaların hangi renkler olacağına karar vermemizde çok işimize yarayacak listeyi şimdi yayınlıyorum.Not almaya hazır olun!


2011-2012 Sonbahar-Kış Renk Trendi 1: Yumuşak Renkler
Öncelikle sonbahar ve kış aylarında parlak renkler yerine yumuşak renkler seçmeye dikkat et. Fakat bu demek değil ki siyah, gri ve kahverengi seçmemiz gerek. İstediğin herhangi bir rengi seçebilirsin sadece hafif olduğundan emin ol. Kavun, lavanta gibi hafif ve tatlı renkleri seçebilirsin.                  2011-2012 Sonbahar-Kış Renk Trendi 2: Parlak Detaylar 
Eğer yumuşak renkleri seçmeyi düşünüyorsan sana tavsiyem parlak detaylar kullanman.Kıyafetini parlak bir çizme, güzel bir şal, gösterişli bir çanta veya hoş bir şapkayla tamamla.
                         


2011-2012 Sonbahar-Kış Renk Trendi 3: Şarap Rengi
Çarpıcı ve dikkat çekici bir renk istiyorsan şarap rengi tam sana göre. Yeni bir rengi dolabına katmanın zamanı geldi.
2011-2012 Sonbahar-Kış Renk Trendi 4: Parlak Renkler
Özel bir gece için parlak renkleri tercih edebilirsin. Unutma özel bir gece özel bir hazırlanma gerektirir! Şık olmaya hazır mısın?

                                                        

2011-2012 Sonbahar-Kış Renk Trendi 5: Gece Mavisi
Gece mavisi nereye giderseniz gidin, her zaman güvenli: ofis, parti, alışveriş, vb... Arkadaşlarını şaşırt!

                                   

2011-2012 Sonbahar-Kış Renk Trendi 6: Nötr Renkler
Bu renkler her zaman moda! Çok basit, nötr parçalar seninle sonsuza kadar kalabilir, çok yönlü ve kolay bir şekilde nötr ya da parlak renkleri diğer parçalar ile kombine edebilirsin.

          


2011-2012 Sonbahar-Kış Renk Trendi 7: Baskı
Sonbahar / Kış 2011 / 2012 sezonu baskılar önemli bir rol oynuyor. Güvenli bir şekilde bu trendi takip etmek istiyorsan sana önerim baskılı modelleri yumuşak renklerle kullan. Leopar ve ekoseleri kullanmanın vakti geldi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Söylemeden geçemeyeceğim