26 Haziran 2012 Salı

Kim Kardashian Vs Victoria Beckham!Bu seferki karşılaştırma isimlerimizdeki en önemli fark biri incecik olan Victoria Beckham diğeri ise yuvarlak hatlarıyla meşhur Kim Kardashian. Bir önceki hangisi daha iyi yazımda yine Kim vardı. Anlaşılan ya başkasının giydiklerini beğenip giyiyor ya da hiç etrafında kim ne yapmış dikkat etmiyor. Alexander McQueen'in bu siyah-beyaz elbisesi hangisine daha çok yakışmış tercihi size bırakıyorum.


17 yorum:

 1. İkisini de sevmiyorum ama Victoria'ya daha çok yakışmış. Ayrıca Kim Kardashian'ın kullandığı saç modeli o elbiseyle hiç olmamış.

  YanıtlaSil
 2. Tüm iticiliğine rağmen açık ara farkla Victoria diyorum. Çünkü Kim,Victoria'dan daha itici ve üstelik iri kıyım.Etek boyu yerleri sürüpüyor sanırım. Eee bu bodurlukla oda çok normal tabi.

  YanıtlaSil
 3. tabii ki victori tartışmasız çok net :)

  YanıtlaSil
 4. 3-0 victoria önde o zaman yarışta:)

  YanıtlaSil
 5. Yanıtlar
  1. victoria.kime hiçbir şey yakışmaz.

   Sil
 6. yorumlara bakılırsa objektif düşünemiyorsunuz ya da düşünmek istemiyorsunuz.1-bu tarz elbiseler zayıflara ve dolgun hatlara sahip kişilerde giyilmez.2-kimi daha şekilli yaptığı gibi vikiyi bi o kadar yoksul göstermiş.çünkü elbise bol görünüyor.3-saç ve omuz konusunda viki,boy(boyu kısaları biraz daha uzun boylu yptığından)-makyaj-ten rengi(gümüş açık tenlilerde kötü duruyor)kimi tercih ederim.bnce ikiside al birine vur kime.

  YanıtlaSil
 7. Tabii ki illa birini beğeneceğiz diye bir şey yok.:)

  YanıtlaSil
 8. yorum yapıyorum :)
  sağdakine photoshop liquify'la 5 tık büyütme yapmışlar herhalde
  deli mi bu kadın zaten enine çizgi geniş gösterir
  bu aksine dal gibi,beli kopacak kızlara uygun bir elbise
  victoria'yı da ta Spice Girls zamanından beri sevmem,tasvip etmem fekat takdir ettim anla o kadar zayıf ki onda normal durmuş

  YanıtlaSil
 9. Senin oyunla durum 4-1 oldu o zaman

  YanıtlaSil
 10. ımmmmmm vıc cok ınceeeeee kım daha dolgun daha hos mu desem ay bılemedım kı:)

  YanıtlaSil
 11. victoria daha iyi taşımış

  YanıtlaSil
 12. victoria abla daha iyi taşımış

  YanıtlaSil

Söylemeden geçemeyeceğim